Змагання Влучний Стрілець

У місті відбулися змагання «Влучний стрілець» За програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, відповідального ставлення до обов’язку захисника України, 25,26,27 лютого 2020 року у місті Херсон команди роїв із 43-х ЗЗСО (№1, №2, №3, №4, №6, №11, №13, №15, №16, №17, №18, №20, №21, №24, №26, №27, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, ХТЛМ, ЛЖЕП, ХПС), загальною кількістю учасників – 172 учнів.

змагалися за звання кращої команди у вправі «Влучний стрілець» за програмою першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до підсумків міського конкурсу «Влучний стрілець» переможцями визначено:

  • Команда рою Херсонської гімназії №3 ХМР керівник Олексій Молявко у складі учнів: Данюк Дмитро, Панасюк Ілона, Каражов Максим, Колесніченко Маргарита 1-е місце
  • Команда рою Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 ХМРкерівник Володимир Лутановський у складі учнів: Шляхтенко Іван, Смірнов Іван, Домашова Софія, Віннічук 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ХМР керівник Анатолій Рудовський у складі учнів: Бордуленко Іван, Всяких Михайло, Легкопитова Дар’я, Храмцова Катерина 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ХМР керівник Юрій Шапіро у складі учнів: Кононенко Євгенія, Гагулін Кирило, Князська Діана, Попов Антон 3-є місце.
  1. Серед середньої групи команди наступних роїв:
  • Команда рою Херсонського таврійського ліцею мистецтв ХМР керівник Сергій Надєєв у складі учнів: Колесник Ольга, Іваницький Андрій, Підюра Олександр, Дяченко Ангеліна 1-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №34 ХМР керівник Артем Недокос у складі учнів: Корзніков Микита, Зінченко Антон, Карло Катерина, Фіазова Поліна 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 ХМР Євгенія Демідович керівник у складі учнів: Зінов’єва Вікторія, Колосовський Богдан, Рябуха Данило, Цекот Вікторія 3-є місце.
  • Поза конкурсом виступала команда Ліцею Журналістики Економіки та Права керівник Микола Петрик та посіла перше місце ; Херсонського Професійного Суднобудівного Ліцею керівник Юрій Круглов на другому місці.
  • У особовому заліку старшої групи: Колесніченко Маргарита перше місце
  • Петрущенко Олександр перше місце
  • Всяких Михайло друге місце
  • Легкопитова Дар’я трете місце
  • Попов Антон за трете місце
  • Чуб Олена за трете місце
  • Грос Павло трете місце
  • Зяблов Данило трете місце
  • Домашова Софія трете місце
  • У особовому заліку середньої групи:
  • Фаізова Поліна перше місце
  • Зінченко Антон друге місце
  • Дяченко Ангеліна трете місце

Зведений протокол конкурсу влучний стрілець

Для завантаження відкрийти посиланння

Зведений протокол конкурсу “Влучний стрілець” гри Сокіл-«(Джура») 2019-2020, старша група

№ ЗЗСО

Кількість учасників від рою

Результати

Місце

1

1

4

72

26

2

2

4

107

15

3

3

4

176

1

4

4

4

101

17

5

5

0

0

0

6

6

4

72

26

7

9

4

86

23

8

11

4

117

13

9

13

4

70

27

10

15

4

78

24

11

17

4

119

11

12

18

4

88

22

13

20

4

126

7

14

24

4

120

10

15

26

4

88

22

16

27

4

166

3

17

30

4

150

5

18

31

4

151

4

19

32

4

92

19

20

33

0

0

0

21

34

0

0

0

22

35

4

102

16

23

36

4

102

16

24

37

4

118

12

25

38

0

0

0

26

39

0

0

0

27

41

4

111

14

28

44

4

169

2

29

45

4

91

29

30

46

4

128

6

31

48

4

151

4

32

50

4

125

8

33

51

4

100

18

34

52

4

169

2

35

54

4

53

29

36

55

4

86

23

37

57

4

124

9

38

56

4

89

21

39

16

0

0

0

40

21

4

61

28

41

47

4

47

30

42

53

4

74

25

43

28

4

107

15

Зведений протокол конкурсу “Влучний стрілець” гри Сокіл-«(Джура») 2019-2020, середня група

1

2

0

0

0

2

3

0

0

0

3

13

0

0

0

4

15

0

0

0

5

16

0

0

0

6

24

0

0

0

7

32

0

0

0

8

33

4

47

3

9

34

4

71

2

10

50

4

30

4

11

ХТЛМ

4

73

1

Поза конкурсом

1

ЛЖЕП

181

I

2

ХПСЛ

157

II

«Рятування пораненого з сектору обстрілу»

З метою активізації військово-патріотичної діяльності, залучення школярів до участі у заходах щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання в системі освіти України, на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату 13,14,та 15 листопада відбулися змагання «Рятування пораненого з сектору обстрілу», за програмою Всеукраїнські дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

згідно з Наказом Управління освіти Херсонської міської ради від 03.09.2019 № 162-Т «Про організацію та проведення міських заходів національно-патріотичного напряму у 2019-2020 н.р»

У змаганнях взяло участь37 команд освітніх закладів, 228 здобувачів освіти

Призерами у старшої вікової групі стали команди ЗЗСО №6 (керівник Валентина Дацюк) ; №30 (керівник Олег Домбовський); та№ 11(керівник Сергій Семенов)

У середньої вікової групі відзначилась команда під керівництвом Миколи Павлуся (освітній заклад № 32)

Протокол змагань «Рятування пораненого з сектору обстрілу»

Для завантаження натисніть детальніше

Протокол змагань «Рятування пораненого з сектору обстрілу» дата:13,14,15. Листопада 2019

Старша група 32 команди 192 учасника

Середня група 6 команд 36 учасників, Всього-38 команд 228 учасників

Старша група

ЗЗСО

Час проходження дистанції

Штрафні секунди

Підсумковий результат

місце

51

01.09

15

01.24

17

50

01.01

15

01.16

12

52

01.06

21

01.27

18

38

01.12

34

01.46

20

37

01.01

0

01.01

6

35

01.03

0

01.03

8

18

01.13

6

01.19

14

36

02.15

26

02.41

29

39

01.54

5

01.59

24

21

01.14

41

01.55

23

32

01.02

10

01.12

10

48

0.50

0

0.50

4

6

0.32

0

0.32

1

30

0.39

0

0.39

2

20

01.16

20

01.36

18

31

02.21

69

03.30

30

45

01.08

13

01.21

15

17

01.49

26

02.15

26

4

02.10

28

02.38

28

15

01.39

43

02.22

27

24

01.16

36

01.52

22

27

0.51

27

01.18

13

41

0.58

3

01.01

6

44

01.12

25

01.37

19

57

0.56

0

0.56

5

26

0.48

18

01.06

9

54

01.05

58

02.03

25

46

01.14

34

01.48

21

1

03.23

15

03.38

31

47

01.05

8

01.13

11

3

01.07

14

01.21

15

11

0.44

5

0.49

3

Середня група

32

01.18

0

01.18

1

16

01.01

41

01.42

4

33

01.14

8

01.22

2

2

01.51

30

02.21

5

34

01.04

25

01.29

3

Хтлм

03.21

5

03.26

6

Протокол змагань «Військова смуга перешкод»

Протокол змагань «Військова смуга перешкод» дата: 17.10.2019

Старша група 31 команда 186 учасників

Середня група 3 команди 18 учасників

Всього-34 команди 204 учасника

ЗЗСО

Кількість влучень

Не пройдених елементів

Час проходження дистанції

Підсумковий результат

місце

17

5

0

08.12

07.47

12

26

5

0

08.30

08.05

14

35

5

2

08.53

08.28

25

18

0

3

09.54

09.54

27

45

3

1

07.29

07.04

19

37

3

0

07.55

07.40

9

39

3

1

08.10

07.55

22

30

7

0

07.26

06.51

2

32

5

2

09.04

08.39

26

36

6

0

08.22

07.46

11

48

8

0

08.24

07.44

10

38

5

0

07.51

07.26

7

41

5

0

07.09

06.44

1

27

3

1

08.41

08.26

23

50

1

0

08.41

08.36

17

1

3

1

09.03

08.48

25

4

5

1

08.13

07.48

21

15

0

0

07.46

07.46

11

54

7

0

07.27

06.52

3

46

3

0

07.47

07.32

8

3

4

0

07.31

07.11

5

52

1

0

08.15

08.10

16

44

6

1

07.58

07.22

20

31

6

0

08.17

07.47

12

6

4

0

08.29

08.09

15

2

5

1

09.06

08.41

24

24

3

0

08.11

07.56

13

55

1

0

08.52

08.47

18

57

7

0

07.37

07.02

4

51

1

0

07.28

07.23

6

11

7

0

07.58

07.23

6

Середня група

32

8

0

08.10

07.34

1

13

2

0

09.58

09.38

2

ХТЛМ

1

0

10.27

10.22

3

Військова смуга перешкод

У місті відбулися змагання «Військова смуга перешкод»

З метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, відповідального ставлення до обов’язку захисника України, 17.10.2019 року у місті Херсон учні тридцяти чотирьох освітніх закладів міста №№ 17;26;35;18;45;37;39;30;13;32(I);32(II);36;48;38;41;27;50;1;4;15;54;46;3;52;44;31;6ХТЛМ;2;24;55;57;51;11, (204 здобувача освіти) змагалися за звання кращої команди у вправі «Військова смуга перешкод» за програмою першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Найкращими у цей справі виявилися команди НВК № 41, керівник команди Вадим Крищенко; ЗЗСО № 30, керівник команди Василь Мороз; ЗЗСО № 54, керівник команди Дмитро Паклов.

Підготовка команд до першого етапу Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, відповідального ставлення до обов’язку захисника України, Херсонським центром військово-патріотичного виховання організовано підготовку команд освітніх закладів до участі у змаганнях «Воєнізована смуга перешкод» за програмою першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На базі Державного навчального закладу «Херсонський Професійний Суднобудівний ліцей» команди освітніх закладів м Херсона готуються до участі у змаганнях.

Обласний єтап змагань з радіопеленгації

З 27 по 29 вересня команда Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради, приймала участь в обласному єтапі замагань з радопеленгації.

У Страшій віковій групі команда ХМНВК посіла ІІ місце

  • Сімонов Олексій на діапазоні 3.5 МГц – 4; 144 МГц – 7.
  • Назарова Анна 3.5 МГц – І; 144 МГц – ІІ.

Молодша вікова група сапортсменів також здобула для ХМНВК ІІ місце

  • Довгий Андрій на діапазоні 3.5 МГц – 5; 144 МГц – ІІІ.
  • Мала Дарʼя 3.5 МГц – 6; 144 МГц- 5.