Змагання з військово-прикладних видів спорту

З 8 по 18 лютого на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулись змагання з військово-прикладних видів спорту, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

У змаганнях взяло участь 41 команда з 37 закладів середньої освіти. Переможцями у стрільбі з пневматичної гвинтівки у загальному заліку стали:

Старша вікова група

I місце- Херсонська гімназія №3

II місце-Ліцей Журналістики Економіки та Права

III місце- Херсонська спеціалізована школа №31

Середня вікова група

I місце-Херсонський НВК№15

II місце- Херсонська ЗОШ №34

III місце- Херсонська ЗОШ №45

У особистому особистому заліку:

Старша вікова група

I місце- Танарєвський Егор (Херсонська гімназія №3)

II місце- Голушко Ілля (Херсонська гімназія №3), Колісніченко Олександр, Ігнатенко Ксенія, ПодолякАнастасія (Херсонська спеціалізована школа №31), Горівщенко Роман, Луняко Олександра (Ліцей Журналістики Економіки та Права)

III місце-Колісніченко Маргаріта (Херсонська гімназія №3)

Середня вікова група

I місце-Старостін Іван ( Херсонський НВК №8)

II місце- Карпенко Максим ( Херсонський НВК №8), Зінченко Антон (Херсонська ЗОШ №34)

III місце-Качкаров Андрій (Херсонська ЗОШ №45)

Перемогу у «Складанні-розкладанні Автомата Калашникова» здобули:

Старша вікова група

I місце-Полєщук Вікторія-(ХМНВК ХМР)

II місце-Богдан Валерій (ХПСЛ)

III місце-Удодов Владислав (НВК №11), Курінний Родіон (ЗОШ № 41)

Середня вікова група

I місце-Зінченко Антон (Херсонська ЗОШ №34)

II місце-Шукало Кирило (Херсонська гімназія №20)

III місце-Курнявцева Анна (Херсонська гімназія №20)

Змагання Влучний Стрілець

У місті відбулися змагання «Влучний стрілець» За програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, відповідального ставлення до обов’язку захисника України, 25,26,27 лютого 2020 року у місті Херсон команди роїв із 43-х ЗЗСО (№1, №2, №3, №4, №6, №11, №13, №15, №16, №17, №18, №20, №21, №24, №26, №27, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, ХТЛМ, ЛЖЕП, ХПС), загальною кількістю учасників – 172 учнів.

змагалися за звання кращої команди у вправі «Влучний стрілець» за програмою першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до підсумків міського конкурсу «Влучний стрілець» переможцями визначено:

  • Команда рою Херсонської гімназії №3 ХМР керівник Олексій Молявко у складі учнів: Данюк Дмитро, Панасюк Ілона, Каражов Максим, Колесніченко Маргарита 1-е місце
  • Команда рою Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 ХМРкерівник Володимир Лутановський у складі учнів: Шляхтенко Іван, Смірнов Іван, Домашова Софія, Віннічук 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ХМР керівник Анатолій Рудовський у складі учнів: Бордуленко Іван, Всяких Михайло, Легкопитова Дар’я, Храмцова Катерина 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ХМР керівник Юрій Шапіро у складі учнів: Кононенко Євгенія, Гагулін Кирило, Князська Діана, Попов Антон 3-є місце.
  1. Серед середньої групи команди наступних роїв:
  • Команда рою Херсонського таврійського ліцею мистецтв ХМР керівник Сергій Надєєв у складі учнів: Колесник Ольга, Іваницький Андрій, Підюра Олександр, Дяченко Ангеліна 1-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №34 ХМР керівник Артем Недокос у складі учнів: Корзніков Микита, Зінченко Антон, Карло Катерина, Фіазова Поліна 2-е місце.
  • Команда рою Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 ХМР Євгенія Демідович керівник у складі учнів: Зінов’єва Вікторія, Колосовський Богдан, Рябуха Данило, Цекот Вікторія 3-є місце.
  • Поза конкурсом виступала команда Ліцею Журналістики Економіки та Права керівник Микола Петрик та посіла перше місце ; Херсонського Професійного Суднобудівного Ліцею керівник Юрій Круглов на другому місці.
  • У особовому заліку старшої групи: Колесніченко Маргарита перше місце
  • Петрущенко Олександр перше місце
  • Всяких Михайло друге місце
  • Легкопитова Дар’я трете місце
  • Попов Антон за трете місце
  • Чуб Олена за трете місце
  • Грос Павло трете місце
  • Зяблов Данило трете місце
  • Домашова Софія трете місце
  • У особовому заліку середньої групи:
  • Фаізова Поліна перше місце
  • Зінченко Антон друге місце
  • Дяченко Ангеліна трете місце

Зведений протокол конкурсу влучний стрілець

Для завантаження відкрийти посиланння

Зведений протокол конкурсу “Влучний стрілець” гри Сокіл-«(Джура») 2019-2020, старша група

№ ЗЗСО

Кількість учасників від рою

Результати

Місце

1

1

4

72

26

2

2

4

107

15

3

3

4

176

1

4

4

4

101

17

5

5

0

0

0

6

6

4

72

26

7

9

4

86

23

8

11

4

117

13

9

13

4

70

27

10

15

4

78

24

11

17

4

119

11

12

18

4

88

22

13

20

4

126

7

14

24

4

120

10

15

26

4

88

22

16

27

4

166

3

17

30

4

150

5

18

31

4

151

4

19

32

4

92

19

20

33

0

0

0

21

34

0

0

0

22

35

4

102

16

23

36

4

102

16

24

37

4

118

12

25

38

0

0

0

26

39

0

0

0

27

41

4

111

14

28

44

4

169

2

29

45

4

91

29

30

46

4

128

6

31

48

4

151

4

32

50

4

125

8

33

51

4

100

18

34

52

4

169

2

35

54

4

53

29

36

55

4

86

23

37

57

4

124

9

38

56

4

89

21

39

16

0

0

0

40

21

4

61

28

41

47

4

47

30

42

53

4

74

25

43

28

4

107

15

Зведений протокол конкурсу “Влучний стрілець” гри Сокіл-«(Джура») 2019-2020, середня група

1

2

0

0

0

2

3

0

0

0

3

13

0

0

0

4

15

0

0

0

5

16

0

0

0

6

24

0

0

0

7

32

0

0

0

8

33

4

47

3

9

34

4

71

2

10

50

4

30

4

11

ХТЛМ

4

73

1

Поза конкурсом

1

ЛЖЕП

181

I

2

ХПСЛ

157

II

Підвищення стійкості держави і суспільства до терористичної загрози є важливим елементом забезпечення національної безпеки в цілому.

Для України проблема протидії тероризму набула особливої актуальності. Виконуючи наказ Управління освіти Херсонської міської ради від 03.09.2019 №162-Т «Про організацію та проведення міських заходів національно-патріотичного напряму у 2019-2020 н.р»

З метою активізації військово-патріотичної діяльності, залучення школярів до участі у заходах щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання в системі освіти України, Центром військово-патріотичного виховання на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату 17 січня відбулась зустріч та тематична бесіда на тему «Запобігання тероризму» за участі громадського об’єднання «Українська Єдність» та її очільником у Херсонської області Ігорем Кравцем.

На зустрічі були присутні 65 здобувачів освіти 6-11 класів, вихованці гуртків військово-патріотичного напряму, закладів освіти 36,32,13,18,34,39,50,52,45,3 міста Херсон.

 

інформація Про хід та результати конкурсів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019.

Рейтингова таблиця участі навчальних закладів м .Херсона у Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура») 2018-2019 38команд 304 учасника

ЗЗСО №

Керівник рою

Конкурс військова смуга: результат/місце

Конкурс «рятування пораненого»

результат/місце

Конкурс «відун» бали/місце

Конкурс «Ватра» («У колі друзів»)

Конкурс «Влучний стрілець»

результат/місце

Конкурс «Впоряд»

З-денний фінал у польових умовах

Рейтингове місце

1

Сумбаєв В.М.

-/ 23

3.53/16

32/1

93/1

133/12

-/21

 

15

2

Червоненко А.В.

8.10/15

-/29

-/29

59/16

117/20

43/14

 

31

4

Буряковський Д.О.

5.57/5

-/29

-/29

63/13

147/5

17/18

 

21

6

Кононець В.В.

8.54/19

2.44/5

30/2

89/3

108/22

99/3

 

12

9

Кібиш С.С.

7.47/12

5.55/28

8/15

-/35

-/21

 

32

11

Семенов С.М

6.41/1

2.25/3

32/1

76/5

145/6

123/1

32/2

2

13

Цагікян А.С.

27/20

59/27

-/21

 

35

15

Спічак В.О.

-/23

5.55/28

17/13

62/14

-/35

-/21

 

30

16

Каширнікова Л.В.

-/23

3.07/9

27/5

66/11

31/29

-/21

 

20

17

Цесько М.В.

7.33/9

4.16/20

18/12

78/4

108/22

64/9

38/3

3

18

Сінчук Т.С.

-/23

3.58/18

14/14

62/14

120/18

-/21

 

23

20

Рибик Г.С.

8.32/17

-/29

-/29

91/2

121/17

17/18

 

24

21

Мирошниченко Т.В.

-/23

5.26/22

20/11

65/12

40/28

-/21

 

25

24

Лисенко Ю.О.

7.55/13

3.04/8

17/13

68/10

118/19

41/15

 

16

27

Шапіро Ю.І.

-/23

1.56/2

27/5

76/5

134/11

54/12

 

13

30

Домбовський О.П.

5.50/2

3.13/12

21/10

93/1

160/2

89/5

29/1

1

32

Павлусь М.М.

8.33/18

-/29

-/29

74/25

17/18

 

34

33

Демідович Є.С.

-/23

2.46/6

24/8

66/26

 

28

34

Недокос А.І.

-/23

2.25/3

23/9

62/27

 

29

35

Гунько Н.В

8.23/16

4.58/21

32/1

70/9

122/16

56/10

46/5

5

36

Гондар В.В

7.58/14

4.32/21

23/9

45/18

140/7

117/2

43/4

4

37

Щурова Л.Й.

6.54/4

2.31/4

30/2

123/15

-/21

 

18

38

Степаненко М.І.

7.37/10

3.08/10

23/9

-/35

38/16

 

27

41

Крищенко В.В.

7.01/6

1.55/1

29/3

73/6

138/8

17/18

 

10

44

Рудовський А.П.

7.37/10

3.01/7

32/1

70/9

129/13

-/21

 

14

45

Нікулін В.Ю.

7.40/11

3.59/19

18/12

41/19

0/34

18/17

 

26

46

Джибладзе Ш.В.

-/23

3.42/14

23/9

89/3

136/9

-/21

 

17

47

Довдер В.О.

101/23

-/21

 

33

48

Томель Ю.М

-/23

4.32/21

24/8

55/17

147/5

55/11

 

19

50

Побіреська О.М.

8.59/20

3.22/13

21/10

63/13

135/10

65/8

53/7

7

51

Зажерило Р.Л.

-/23

3.11/11

25/7

70/9

82/24

79/7

35/1*

1*

52*

Лутановський В.М.

7.15/8

3.51/15

28/4

61/15

161/1

93/4

 

11

54

Паклов Д.В.

7.04/7

-/29

-/29

-/35

158/3

 

22

57

Круглов Ю.О.

6.51/3

3.54/17

29/3

78/4

158/3

51/7

 

9

52(2)

Побіреська О.М.

8.59/20

2.46/6

28/4

71/8

113/21

88/6

51/6

6

Хтлм

Надеєв С.Г.

72/7

128/14

 

36

ХПЛ ЗТП

Грицуняк М.М.

161/1

-/21

 

37

ЛЖЕП

Петрик М.Г.

155/4

-/21

 

38

Зірочкою * позначені команди, що брали участь у середньої вікової групі.

Загалом не брали участь у заходах «Сокіл» («джура») навчальні заклади№№ 12;14;26;28;31;39;43;53;55;56;ХАЛ;ХФТЛ;

Протокол конкурсу «У колі друзів» військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Для завантаження відкрийте запис

Протокол конкурсу «У колі друзів» 12,13 грудня 2019 р. міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2019-2020 серед закладів середньої освіти м. Херсону.

№ЗЗСО

Сума балів

Місце

35

72

7

1

69

9

36

77

5

13

52

14

18

87

1

48

58

13

46

87

1

52

76

6

50

77

5

27

59

12

30

85

2

17

70

8

20

79

3

54

60

11

51

76

6

45

68

10

6

78

4

11

78

4

41

78

4

Середня група

3

84

1

24

72

3

15

71

4

Х.Т.Л.М.

81

2